Naujienos

2017 03 25

Balandžio 21 d. Viešojoje bibliotekoje laikrodinėje vyko Aido Jurkšto knygos “LIETUVOS ŠVYTURIŲ ISTORIJA” sutiktuvės - pristatymas.

Skaityti daugiau...

2017 03 24

Balandžio 19 d. unikali virtualios realybės bibliotekų paslauga „Laiko portalas“ atvyks į Plungės viešąją biblioteką laikrodinę ir lauks lankytojų, norinčių pakeliauti laiku, žinias ir senovės išmintį patirti nauju – virtualios realybės – formatu.

„Laiko portalas“ – tai virtualiosios realybės pristatymas, kuris, naudojant specialius akinius ir kitas modernias technologijas, sudaro galimybę žmonėms keliauti laiku ir patiems pamatyti istorinius įvykius bei asmenybes. Portalo pagalba galima nusikelti į praeitį, prie žymiosios italų renesanso menininko Rafaelio freskos „Atėnų mokykla“, susitikti su graikų išminčiais Aristoteliu, Pitagoru bei Platonu ir su jais pabendrauti.

Skaityti daugiau...

2017 03 24

Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinika įgyvendina projektą „Nemokama teisinė pagalba Lietuvos regionuose“. Plungės viešojoje bibliotekoje atidarytas „teisinės pagalbos prieigos taškas“. Gyventojai per šią prieigą galės virtualiuoju būdu bendrauti su Vilniaus universiteto Teisės klinikos atstovais ir gauti nemokamą teisinę pagalbą.

Skaityti daugiau...