Naujienos

2017 05 23

Šių metų birželio mėn. 23-30 d. asociacija “Viešieji interneto prieigos taškai” kviečia 10-14 m. vaikus į stovyklą „Išmaniai ir kūrybingai” viename gražiausių Lietuvos kampelių, Plateliuose, Plungės r.

Daugiau informacijos apie stovyklą - čia.


2017 05 17

Gegužės 25 d. (ketvirtadienį) 17. 30 val. Plungės viešojoje bibliotekoje laikrodinėje vyks nemokamas sveikos mitybos renginys, Jūsų laukia degustacija bei malonios staigmenos. Renginio organizatoriai  -  “BAUER” ir Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka


2017 05 18

Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos kartu su Ryšių reguliavimo tarnyba kasmet organizuoja konkursą „Naujasis knygnešys“.
Konkurso tikslas – atrasti originalius, inovatyvius, pažangius ir reikšmingus Lietuvoje sukurtus skaitmeninio turinio sprendimus, kurie įgyja teisę vadintis Lietuvos skaitmeniniais „naujaisiais knygnešiais“ ir yra nominuojami atstovauti Lietuvai Jungtinių Tautų globojamame konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai“.
Šiemet konkurso finalui „Kultūros ir turizmo“ kategorijoje, kartu su projektu „Užmirštasis Vilnius“ (Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių biblioteka ir UAB „Hnit-Baltic“) ir „Gatvių susitikimai“ (M. Vaicenavičienė, A. Ulytė, Ž.Miežytė) ekspertų komisijos buvo atrinktas ir Plungės viešosios bibliotekos projektas „Plungės išmanusis parkas“.
Kategorijos nugalėtojais tapo „Užmirštasis Vilnius“. Nuoširdžiai sveikiname vilniškius ir džiaugiamės Plungės bibliotekos laimėtu prizu – už sėkmingiausią finalinių projektų pristatymą!2017 05 10

giesme naujas

Gegužės 15 d. instaliacija pristatyta Plungės rajono gyventojams. Visą savaitę vyksta edukaciniai užsiėmimai Plungės rajono moksleiviams.