Naujienos

2017 06 25

Jūsų patogumui biblioteka jau dirba ir sekmadieniais - nuo 10 iki 14 val.


2017 06 23

Šių metų liepos 7- 8 d. Plungės raj. savivaldybės viešoji biblioteka organizuos pirmąjį XXI a. tarptautinį neskubėjimo festivalį „Upė“, kuris finansuojamas iš Lietuvos kultūros tarybos, LR kultūros ministerijos ir Plungės raj. savivaldybės.

 
upė - programa

Skaityti daugiau...

2017 06 22

Birželio 21 d. Plungės viešojoje bibliotekoje laikrodinėje vyko klubo "Oginskių dvaro bičiuliai" 15-os metų jubiliejaus paminėjimas ir fotografijų parodos apie klubo veiklą pristatymas.


2017 06 13

Šeštadienį, Plungės miesto šventės metu duris vienai dienai vėl buvo atvėrusi kavinė "Laikrodinė". Ir jei kas nespėjote ten išgerti kavos - belieka tik apgailestauti... :) 
O fotografijų paroda po atviru dangumi "Fotoalėja" jau tradiciškai kasmet per Miesto šventę sutraukia būrį ne tik Plungės bei Lietuvos fotografų. Šiemet savo darbus parodoje eksponavo fotografijos meistrai iš miestų partnerių Viljandi (Estija), Krasnogorsko (Rusija), Tukumo (Latvija), Mendeno (Vokietija).

...Vaizdai iš vis dar fotogeniško (iki renovacijos šią vasarą liko visai nedaug :) bibliotekos kiemelio ir Laisvės alėjos - šiek tiek fantasmagoriški... Ir todėl ypatingi.