2019 11 13

Laba diena :)
Aš esu Liana, iš Armėnijos - saulėtos šalies.
Atvykau į Lietuvą pagal Europos solidarumo korpuso (ESC) projektą ir šiuo metu savanoriauju Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Čia jau esu nuo 2019 m. gegužes mėnesio.
Esu dėkinga už jaukią ir malonią atmosferą bibliotekoje. Laikas, kurį praleidžiu bibliotekoje, man tapo džiugiu buvimu.
Bėgant laikui susipažinau su bibliotekos kasdienybe ir ją pamėgau. ESC suteikė man galimybę įgyti naujų žinių ir patirties. Prieš pradėdama dirbti bibliotekoje maniau, kad bibliotekininko darbas apsiriboja knygų išdavimu ir priėmimu. Tačiau patirtis Plungės bibliotekoje man padėjo suprasti, ką iš tiesų reiškia darbti bibliotekoje. Tai taip pat puiki galimybė bendrauti su žmonėmis ir juos  suprasti.

Plačiau:


2019 11 07

Aš esu Florentina Oorri iš Albanijos. Jūs mane sutiksite angliškai kalbančiųjų kampelyje Plungės vaikų bibliotekoje. Aš visada daug laiko praleisdavau skaitydama, todėl galiu pasakyti, kad jauki biblioteka kaip jūsų, stovinti parke, gamtos apsuptyje, mano dienas Plungėje pripildo džiaugsmo. Šiomis dienomis bibliotekos atstovauja institucijai, kurioje neformalusis švietimas turi didelę reikšmę bendruomenei. Buvimas socialinių projektų dalimi skirtinguose bibliotekų skyriuose ir  savanoriavimas padėjo man geriau pažinti bendruomenę ir vietos gyventojus, suprasti ne tik jų darbo etiką, bet ir jų kasdieninį gyvenimą. Taigi, mielieji, pasimatysime bibliotekoje ar kultūriniuose renginiuose.

Plačiau:


2019 07 31

Įgyvendinant projektą  „Savanorystė Lietuvos bibliotekose“ , 2019 metais gegužės 27 d. Plungės viešojoje bibliotekoje pradėjo dirbti dvi Europos  savanorės: Florentina Qorri iš Albanijos ir Liana Vardazaryan iš Armėnijos.

Programa: Europos solidarumo  korpusas / European solidarity corps/


2018 07 11

Plungės viešojoje bibliotekoje 2018 m. kovo – gruodžio mėn. dirba Europos savanorių tarnybos savanorė Ekaterina Kvitko iš Belgorodo miesto (Rusija). Projektas ERAZMUS+