Plungėje jau veikia knygomatas!

Plungės viešoji biblioteka pristatė puikią naujieną - jau veikia pirmasis mieste knygomatas. Skaitytojų patogumui įrengtas knygomatas dar labiau palengvins knygų atsiėmimo ir grąžinimo procesą. Knygomatas pastatytas strategiškai patogioje Plungės miesto vietoje adresu Laisvės g. 2B, Plungė (šalia šakočių parduotuvės). Knygomatas papuoštas dėmesį atkreipiančiomis iliustracijomis, o knygomato naudojimosi instrukciją rasite ne tik bibliotekos svetainėje ir socialiniuose tinkluose, bet ir ant paties knygomato. 

Primename, kad grąžinti knygas taip pat galite į knygomato grąžinimo dėžę. 

Kilus klausimams, norint užsakyti knygas galite kreiptis el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba tel. nr. 8448 72 372.

KNYGOMATO NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA:

1. Užsisakykite norimus leidinius internetu https://ibiblioteka.lt/metis/.

2. Užsisakydami leidinius pažymėkite, kad norėsite juos atsiimti iš knygomato (adresas Laisvės g. 2B, Plungė).

3. Pasitikrinkite, ar ibiblioteka.lt Jūsų paskyroje yra įvestas teisingas Jūsų mobilaus telefono numeris bei elektroninio pašto adresas.

4. Sulaukite SMS žinutės su knygomato prisijungimo kodu, ateikite prie knygomato ir įveskite gautą kodą. Pasiimkite leidinius.

5. Užsakytus leidinius iš knygomato reikia pasiimti per SMS žinutėje nurodytą laiką, tai padaryti galima bet kuriuo paros metu.

6. Grąžinti leidinius taip pat galite per knygomatą.

Knygomato paslaugomis gali naudotis kiekvienas skaitytojas užsisakydamas, rezervuodamas knygą bibliotekoje ar paskambinęs telefonu.

Knygos į knygomatą sudedamos antradieniais ir ketvirtadieniais 13.00 val., tad siūlome į tai atsižvelgti užsakant knygas.

Knygomato naudojimosi instrukcija video formatu: https://youtu.be/6JOaD6n_Wvw

skaitytojų patogumui - pirmasis knygomatas plungės mieste