2017 09 12

 Rajono bibliotekų adresai, ir kita informacija...


Skaityti daugiau...

2017 09 11

Stanelių bibliotekoje paruošta parapsichologo, astrologo Vladimiro Azanovo tapytų paveikslų paroda „ Rudens muzika“. Paroda veiks iki spalio 1 d.


2017 06 25

Š.m. birželio 10 d. Glaudžių bibliotekos kieme įsikūrė improvizuota Vasaros ambasada. Smagiai pradėti atostogas susirinko visa Glaudžių jaunuomenė. Veiklos užteko visiems. Čia vyko įvairiausios sportinės ir netradicinės varžybos. Puiku, kad dalyviai nebuvo skirstomi pagal amžiaus grupes – vyresnieji draugiškai palaikė mažesniuosius, padėjo jiems įveikti sudėtingesnes kliūtis. Emocijos ir varžybų aistros liejosi per kraštus!

Skaityti daugiau...

2017 06 20

Birželio 14-tą dieną Lietuva mini Gedulo ir Vilties dieną. Šią dieną paminėjo ir Žlibinų biblioteka. „Kūrėjas mums davė Atmintį... Ją turi ne tik individas, bet ir istorija. Kartais likimas lemia taip, kad žmogaus ir istorijos atmintis yra TA PATI“. Šia citata pradėjus renginį, susirinkusieji buvo pakviesti tylos minute pagerbti okupacijos aukas.
Svečiuose buvo ir savo atsiminimus apie trėmimo laikotarpį pasakojo Plungės miesto garbės pilietė Danutė Monika Baltutienė. Stefa Stonienė pristatė mokinių surinktą medžiagą apie Žlibinuose gyvenančius tremtinius ir užrašytus jų prisiminimus. S. Stonienė ir Nijolė Šaltupienė dalinosi savo šeimų istorijomis.

Skaityti daugiau...