2018 01 11

 Rajono bibliotekų adresai, ir kita informacija...


Skaityti daugiau...

2018 01 10

Baigėsi šventinis periodas, baigėsi ir akcijai „Knygų Kalėdos“ skirti renginiai.  Platelių miestelio bibliotekoje buvo trys akcentai – renginiai: bibliotekos bičiuliams ir pagalbininkams, vaikams ir dovana skaitytojams į namus.  Biblioteka šiuo laikotarpiu dovanų gavo  13 naujų knygų. Bibliotekos bičiuliams ir rėmėjams buvo surengta  „Padėkos angelas“ popietė.  Jos metu skambėjo poezija, prisiminta metų veikla, peržiūrėtos  renginių  nuotraukos, įteiktos padėkos, dovanos ir  visi susirinkę  nusilipdė sau po angelą –  globėją ateinantiems metams.  Vaikų klubas „Pelėdžiukai“ ir bibliotekos savanorė Rūta organizavo akciją „Kalėdinis laiškas skaitytojui“. Akcijos metu padaryta ir į namus skaitytojams  nunešta ir įteikta  40 laiškų, bei  sveikinimų.  Klubo vaikams buvo skirtas renginys - „Kalėdos – tai ne pelėdos“. Jo metu prisiminta klubo veikla, pasveikinti aktyviausi nariai, pasidžiaugta buvusios savanorės Aurelijos atvežtomis dovanomis, aptarta ateinančių metų veikla. Laikas skrieja greitai kaip paukštis, netruks ir vėl naujos šventės aplankys.

2018 01 09

Gruodžio 28 d. į Glaudžių biblioteką rinkosi skaitantys žmonės. Čia vyko renginys „Mano metų atradimas“. Dar XVIIa. Anglų poetas V. Dilonas yra pasakęs: „Rinkis knygą taip apgalvotai, tarsi rinktumeisi draugą“. Į šią mintį taip skubančiame šiandienos pasaulyje kaip niekada reikėtų įsigilinti... Drauge galima tvirtai pasakyti, kad jei ne tikrų draugų, tai bent gerų pažįstamų, bendraminčių tarp knygų kiekvienas iš mūsų galime rasti. Pomėgis skaityti sujungė į biblioteką atvykusius svečius. Kiekvienas su savimi atsinešė labiausiai patikusią knygą, pasakojo, kuo ši sužavėjo, skaitė pasirinktą citatą. Įdomūs ir stebinantys pasirinkimai kūrė jaukią, šiltą, nuoširdumo kupiną atmosferą.

Skaityti daugiau...

2018 01 09

Jau septintą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ keliauja per Lietuvą. Šiais metais ji kviečia padovanoti naujų knygų šalies bibliotekų skaitytojams. Juk taip svarbu, kad visi  mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Gegrėnų kaimo bibliotekoje – į popietę, skirtą „Knygų Kalėdų“ akcijai, rinkosi mažieji bibliotekos lankytojai, kuriems knyga yra artimas draugas ir pagalbininkas.  Bibliotekininkė D. Stonkienė papasakojo apie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“, kviečiančią bibliotekų skaitytojus padovanoti naujų knygų ir pakvietė vaikus dalyvauti šioje akcijoje ir taip pat paraginti savo tėvelius prisijungti prie šios akcijos. Bibliotekininkė tai pat  pristatė paruoštą knygų parodėlę mažiesiems, kurioje puikavosi knygelės apie žiemą,  Kalėdas ir Naujuosius metus. 

Skaityti daugiau...