2023 03 06

Kovo 4 d. Plungės bibliotekoje - laikrodinėje atidaryta fotoklubo "Žybt" kūrybinių fotografijų paroda. Maloniai kviečiame parodą lankyti iki balandžio 4 d.


2022 08 21

Rugpjūčio 20 d.  Viešojoje bibliotekoje-laikrodinėje pristatytos net dvi fotografijų parodos. Ir tai yra liepos mėnesį bibliotekos vykdyto projekto „Kintanti ir keičianti realybė: profesionalaus meno tyrinėjimai Plungėje“ spalvingas ir įdomus rezultatas.
Parodoje „Kintanti ir keičianti realybė“ išvysite liepos 15-17 d. Žemaitijos nacionaliniame parke vykusio tarptautinio fotoplenero metu sukurtus darbus. Latvijos (Ryga) ir Lietuvos (Plungė, Rietavas) fotografai fiksavo dar išlikusios žemaitiškosios tapatybės ženklus, kalbino ir fotografavo vienkiemių sodybų šeimininkus, menininkus. Stebėjosi, kaip greitai laikas naikina visa, kas svarbu ir tikra. Ir džiaugėsi, kad pavyko dar kažką iš to labai svarbaus „pagauti“, „sutūrėti“.
O fotoplenero dalyvės latvių klasikės, fotografės Intos Rukos jau seniau sukurtų ir daugelyje pasaulio vietų eksponuota portretų paroda paskatins susimąstyti apie pasaulį ir mus šiandien. Kai griūva taikos ir karo samprata, kai nebeaišku, kas priešas ir kodėl. Žmonės ir jų veidai, akys, matę ir patyrę Afganistaną, konclagerius, partizaninį karą įvairiausiuose pasaulio kampeliuose, seniau ar visai neseniai... Portretai. Panašūs, bet tokie skirtingi. Ir kalbantys apie dabar.
Abi parodas bibliotekoje aplankyti galite nuo rugpjūčio 16 d. iki rugsėjo 5 d. bibliotekos darbo valandomis.

Projektą remia LK Taryba ir Plungės rajono savivaldybė


2022 04 26

EUR 34


Vasario 25 d. Plungės viešojoje bibliotekoje visą dieną veikė paroda „Europos šalių eurai“ iš A. Papievio kolekcijos. Parodoje buvo eksponuojama visų eurozonos šalių proginių apyvartinių 2 eurų monetų kolekcija.