Naujienos

2014 09 17

Kviečiame  visus dalyvauti protų mūšyje „Bibliomūšis“, burtis į  komandas (iki 7 žmonių). Komandų nariais gali būti tiek gyventojai, tiek bibliotekų darbuotojai, vietos verslininkai, valdžios atstovai, socialiniai partneriai, nevyriausybines organizacijas ir kt., ir išsirinkti komandos kapitoną.

Visus norinčius tapti Plungės viešosios bibliotekos komandos nariais, kviečiame aktyviai registruotis  tel. 8 448 72372 iki rugsėjo 30 d.arba užeiti į viešąją biblioteką (Parko g.7, Plungė)
„Bibliomūšį“ sudarys 3 etapai. Pirmasis protų mūšio etapas įvyks spalio 2 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. Žaidimas truks apie 2 val.
Tris pirmas vietas užėmusios komandos bus pakviestos į apdovanojimus Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje. Nugalėtojų komandų bibliotekoms atiteks prizas – elektroninis knygų skaitytuvas, o laimėjusios komandos nariai bus apdovanoti knygomis „Protų kovos“.


2014 09 15

Jau 2015 m. sausio 1 d. Lietuvoje oficialia valiuta taps euras. Geras pasirengimas valiutos keitimui prasideda nuo turimų žinių.

Tad maloniai kviečiame jus  į susitikimą su „Swedbank“ specialistais, kurie ne tik aptars svarbiausius pasirengimo euro įvedimui veiksmus gyventojams ir įmonėms, bet ir pasidalins asmeninių finansų valdymo patarimais, ruošiantis valiutos keitimui, atsakys į kylančius klausimus, susijusius su euro įvedimu Lietuvoje.

Susitikimas vyks rugsėjo 26 d. (penktadienį) 10 val. Plungės rajono viešojoje bibliotekoje.

Skaityti daugiau...

2014 09 12

Minint Europos judriąją savaitę, rugsėjo 17 d. prie laikrodinė-oranžerijos organizuotas pasivaikščiojimas ,,Šiaurietiškas ėjimas kitaip“ po Plungės parką. Aktyviai praleidome laisvalaikį ir įgijome žinių apie kunigaikščio Mykolo Oginskio dvaro ansamblį.


2014 09 12

Rugpjūčio 16–22 dienomis Prancūzijos Liono mieste vyko 80-oji Tarptautinė bibliotekų asociacijų ir institucijų federacijos (IFLA) generalinė konferencija ir asamblėja tema „Bibliotekos, piliečiai, bendruomenės: žinių sambūris“. Joje dalyvavo ir Plungės viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė.

Skaityti daugiau...