Naujienos

2014 04 15

Mokytis niekada nevėlu! Švietimo ir mokslo ministerija drauge su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka bei Jaunųjų profesionalų programa „Kurk Lietuvai” pristato tiesiogiai transliuojamų paskaitų ciklą Jūsų bibliotekoje.
Išsirinkite įdomias paskaitas, ateikite jų išklausyti į savo biblioteką ir plėskite savo akiratį! Transliacijos metu turėsite galimybę užduoti Jums aktualius klausimus, į kuriuos bus atsakoma tiesiogiai.
Paskaitą taip pat bus galima stebėti tiesiogiai Lietuvos nacionalinės Martyno Maţvydo bibliotekos Youtube kanale: www.youtube.com/user/nbiblioteka.


Transliacijos:

Balandžio 16 d. 14 val.  - pirma transliacija

Kaip auginti laukines, prieskonines ir retąsias daržoves.

Dr. Rasa Karklelienė ir Nijolė Maročkienė (Sodininkystės ir darţininkystės institutas).


2014 04 08

Balandžio 15 d. (antradienį) 17.30 val. Plungės viešojoje bibliotekoje ( Parko g. 7) vyks paskaita apie Su Džok terapiją ir  Arūno Jonuškio knygos „SU DŽOK – GAMTOS DOVANOTAS GYDYTOJAS“ pristatymas. Lektorius – Arūnas Jonuškis. Paskaita nemokama.
Daugiau informacijos www.keliasisave.lt,  tel.: 8 6766 5551.

Skaityti daugiau...

2014 04 07

Lietuvos bibliotekininkų draugija 2014 metų balandžio 23-29  dienomis skelbia 14-ąją Nacionalinę bibliotekų savaitę „Biblioteka – vienas pasaulis, daug istorijų“, nes biblioteka – tai vieta, kur kiekvienas gali kurti savo istoriją, pilną naujų žinių, idėjų, kūrybos ir bendravimo.

Skaityti daugiau...

2014 04 06

Plungės technologijų ir verslo mokykla dalyvauja COMENIUS projekte “Aš mokau tave, tu mokai mane: pasidalinkime išmintimi ir gyvenimu”. ( „I teach you, you teach me: share wisdom and life)“. Tęsdama projekto veiklą balandžio 7- 11 dienomis  Plungėje svečiuojasi  projekto dalyviai iš 7  šalių -  Turkijos, Lenkijos, Italijos, Vengrijos,  Rumunijos , Ispanijos ir Švedijos .  Balandžio 7 d. jie lankėsi ir Plungės viešojoje bibliotekoje.