Naujienos

2016 05 26

Gegužės 25 d., Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose  pagerbti aktyviausi 2015 metų skaitytojai. Iškilmingame renginyje dalyvavo  ir  Plungės rajono savivaldybės viešosios  bibliotekos aktyviausia skaitytoja išrinkta plungiškė, Stanelių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Vilija Bertašienė, bei viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus išrinktas skaitytojas, Plungės ,,Senamiesčio“ pagrindinės mokyklos septintokas  Dovydas Tubutis.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Džoja Gunda Barysaitė).


2016 05 17

Plungės vedų kultūros centras visus maloniai kviečia birželio 7 d. 17.15 val. į lektoriaus ANANTARA DAS paskaitą
KAIP TEISINGAI MAITINTIS IR GYVENTI, KAD NESIRGTI?,  kuri vyks Plungės viešojoje bibliotekoje laikrodinėje.
Šiais laikais kiekvienas iš mūsų serga - tiek jaunas, tiek senas. Mes visiškai nutolome nuo gamtos, visiškai nebepažįstame savęs, nebežinome dėl ko gyvename ir beveik visi esame nelaimingi. Ši paskaita apie tai, kaip susitvarkyti savo mitybą, savo dienotvarkę ir kaip pradėti gyventi iš naujo.

Paskaita atvira visiems. .Ateikite dėl savęs.

Skaityti daugiau...

2016 05 17

Gegužės 21 d.  Plungės viešoji biblioteka dalyvavo Žemaičių dailės muziejaus renginyje „Šviesa naktį kunigaikščio Mykolo Oginskio dvare“. 

Teatralizuotos ekskursijos M. Oginskio dvaro parke metu - popietės arbatėlė su rūmų damomis prie laikrodinės. Išgirdome skaitomus M. K. Čiurlionio laiškus S. Kymantaitei-Čiurlionienei.

Pievelėje prie bibliotekos įsikūrė dailininkai.

Dėkojame fotografui Kęstučiui Vaitkui už įamžintas puikias akimirkas.


2016 05 16

Dėkojame visiems dalyvavusiems atrankiniame „Bibliotekų olimpiados“ 2016 etape. Džiugu, kad net trys Plungės rajono komandos pateko į finalinį etapą, kuris vyks birželio 18 d., Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) Vilniuje. Tai „Pilaitė“ „Riešutmedis“ ir „Grumbliai“.