Naujienos

2014 11 22

2014m. lapkričio 28d. 16.30val. Plungės viešojoje bibliotekoje įvyks literatūros vakaras  „Ironija literatūroje: išsigelbėjimas ar apgaulė? “.  Dalyvauja: populiarių knygų „Žydiškų daiktų kambarys“ , „Cukruota žuvis“ , „Posūkyje – neišlėk“ autorė Audronė Urbonaitė ir rašytojas Paval Kašciukievič (Baltarusija). Vakare skambės linksmos dainos ir muzika. Kviečiame smagiai ir prasmingai pavakaroti!


2014 11 20

Plungės viešojoje bibliotekoje dirba du nauji savanoriai - Merve Doğruer  iš Turkijos ir Juan Manuel Torrontegui Perez iš Ispanijos.


2014 11 17

Miestas – tai ne vien jo istorinis paveldas, bet, pirmiausia, žmonės, kurie jame gyvena.
Būtent remdamiesi šia idėja Plungės viešosios bibliotekos savanoriai savo iniciatyva įgyvendino fotografijų parodą, pavadinimu „Plungės veidai“. Šioje parodoje eksponuojama apie 40 nuotraukų, kuriose savo nuolatinėje darbo aplinkoje vaizduojami paprasti Plungės miesto žmonės. Atidarymas vyko lapkričio 22d. Plungės viešojoje bibliotekoje. Paroda bus eksponuojama iki gruodžio 12d.


2014 11 17

Lapkričio 21 d.  Plungės viešojoje bibliotekoje (Parko g. 7) vyko romantinis klasikinės gitaros solinis koncertas. Gitara skambins Mantas Truikys. Programoje: Šuberto "Serenada", "Romansas", Pačelbelio "Kanonas D", Endriu Loido Vėberio prisiminimai iš miuziklo "Katės" ir daugybė kitų romantinės muzikos kūrinių.