Svarbi Plungės viešosios bibliotekos informacija:

koronavirusasm


 

Mieli skaitytojai, nors karantinas tęsiasi, bet biblioteka pradeda darbą.
Nuo š. m. balandžio 27 d. iki karantino pabaigos biblioteka dirbs pirmadieniais – penktadieniais
9.00 val. – 18.00 val.
Šeštadieniais biblioteka nedirbs.

Laikantis saugos reikalavimų darbuotojai, aptarnaujantys įstaigos lankytojus, ir lankytojai dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones);

Lankytojai įleidžiami tik atvykę ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus;

Grąžinamos knygos padedamos ant grąžinimui skirto staliuko, paprašius bibliotekininko, ant knygoms išduoti skirto staliuko jums bus padėtos jūsų pageidaujamos knygos. Dėl jūsų ir mūsų saugumo skaitytojui neleidžiama vaikščioti tarp lentynų, laikomasi atstumo, vengiama kontakto.

Knygas galite užsisakyti el. kataloge, tel. 8 448 72372 arba rašydami el. paštu
Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.   – visiems bus saugiau, greičiau ir patogiau.
Švelninant karantino sąlygas atnaujinama viešosios  bibliotekos paslauga leidžiama naudotis kompiuterių paslaugomis, laikantis visų numatytų karantino metu saugos reikalavimų. Bus ribojamas vartotojų skaičius. Naudojimosi kompiuteriu trukmė – 1 val.
Esame kartu, ir biblioteka, ir mes, darbuotojai, pasiilgome ir laukiame jūsų!