Naujienos

2020 05 29

Vasara su knyga 2020

Pirmąją 2020-ųjų metų vasaros dieną prasideda pamėgtasis ir visų laukiamas „Skaitymo iššūkis“. Tai jau penktą kartą organizuojama interaktyvi akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias smagias skaitymo užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“

Skaityti daugiau...

2020 05 20

Plungės savivaldybės viešoji biblioteka liepos 10 d., penktadienį, kviečia į jau tradicija tampantį „XXI a. neskubėjimo ciklo „Upė“ renginį, kuris finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos, LR kultūros ministerijos ir Plungės rajono savivaldybės.
Norime pasidžiaugti, kad nuo 2017 m. vasaros organizuodami netradicinius, alternatyvaus meno renginius „Upė“ subūrėme nemažą ištikimų gerbėjų ratą, o kiekvienas renginys pritraukia vis daugiau smalsuolių, nes „Upė“ pamažu tampa reiškiniu, simbolizuojančiu lėtą, tačiau nevaržomą tėkmę tempą, laisvę, pievas.

Skaityti daugiau...

2020 05 07

Gegužės 7 d. Lietuva švenčia Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Kviečiame prisiminti knygnešius, kurie nepaisant spaudos draudimo nešė ir platino lietuvišką knygą mūsų rajone 1963 – 1904 m.


2020 04 27

koronavirusasm


 

Mieli skaitytojai, nors karantinas tęsiasi, bet biblioteka pradeda darbą.
Nuo š. m. balandžio 27 d. iki karantino pabaigos biblioteka dirbs pirmadieniais – penktadieniais
9.00 val. – 18.00 val.
Šeštadieniais biblioteka nedirbs.

Laikantis saugos reikalavimų darbuotojai, aptarnaujantys įstaigos lankytojus, ir lankytojai dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones);

Lankytojai įleidžiami tik atvykę ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus;

Grąžinamos knygos padedamos ant grąžinimui skirto staliuko, paprašius bibliotekininko, ant knygoms išduoti skirto staliuko jums bus padėtos jūsų pageidaujamos knygos. Dėl jūsų ir mūsų saugumo skaitytojui neleidžiama vaikščioti tarp lentynų, laikomasi atstumo, vengiama kontakto.

Knygas galite užsisakyti el. kataloge, tel. 8 448 72372 arba rašydami el. paštu
Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.   – visiems bus saugiau, greičiau ir patogiau.
Švelninant karantino sąlygas atnaujinama viešosios  bibliotekos paslauga leidžiama naudotis kompiuterių paslaugomis, laikantis visų numatytų karantino metu saugos reikalavimų. Bus ribojamas vartotojų skaičius. Naudojimosi kompiuteriu trukmė – 1 val.
Esame kartu, ir biblioteka, ir mes, darbuotojai, pasiilgome ir laukiame jūsų!